Teenused

Teenused

EstExpressi poolt pakutavate teenuste nimekiri pole pikk. Tegelikult on see kokkuvõetav vaid ühe tegevusega, milleks on CNC 2D/3D-freesimine. Kuna tegemist on aga äärmiselt laia mõistega, siis oleme seadnud endale eesmärgiks katta kõik olulisemad CNC freesimisega seotud tegevused, kasutades tänapäevaseid tehnoloogiaid ning oma ala spetsialistide teadmisi ja kaasaegseid kogemusi.

CNC 3D FREESIMINE

CNC freesimistöid teostame 3D freespingil, mille töötsoon on 2000x3000x600 mm.

MUDELID / VORMID

Vormid ja mudelid valmistame freesimise teel, täpsete jooniste põhjal.

SEERIATOOTMINE

Seeriatootmine erinevate puidust ja plastikust toodetele.

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Tööde teostamise kiirus sõltub projektist ja selle mahust. Oleme paindlikud ja leiame läbi rääkides kindlasti lahenduse.

Tööstusdisain on väga lai valdkond, mille reguleerimiseks on loodud keerulisi seadusi ning mille järgimist valvab suur hulk erinevaid institutsioone. Tööstusdisaini lahutamatuks koostisosaks on ka CNC freesimine, mis võimaldab väga kiiresti ning täpselt muuta arvutiekraanil pöörleva kujutise käega katsutavaks, kolmemõõtmiliseks tooteks. Selliselt võimaldab CNC freesimine kiiresti ning odavalt saada vastuse küsimusele, kas loodud mudel täidab sellele pandud ootusi või mitte ning mida peaks tegema, et toode veelgi paremini oma ülesandeid täidaks.

Lisaks tööstusdisaini valdkonnale lihtsustab CNC freesimine märkimisväärselt ka arhitektide tööd. 

EstExpress kasutab CNC freesimistööde teostamiseks 3D-freespinki, mille töötsooniks on 2000x3000x600 mm. Meie 3D-freespingi eripäraks on Z-telje tööala, mille kõrguseks on tervelt 600 mm, mis annab meile olulise konkurentsieelise suuremate detailide tootmise puhul. Tänu oma ala spetsialistidele oleme valmis vastu võtma ning teostama ka suuremate partiide tootmist.

Ühest hinnakirja meie teenustele ei ole. Täpne maksumus sõltub töö keerukusest, mõõtudest, kasutatavast materjalist ning nõutavast viimistluse astmest.Võta meiega julgelt ühendust ja teeme sulle pakkumise!

etEstonian