Vormid / mudelid

Vormid ja mudelid valmistame freesimise teel, täpsete jooniste põhjal. Selleks, et EstExpressi targad seadmed teaksid, mida neilt oodatakse, vajavad nad kvaliteetseid jooniseid. Meile piisab töö alustamiseks täiesti universaalsetes igs, stp, x_t, dxf ja dwg-formaadis failidest. Kui teil neid käepärast pole, siis 3D-jooniste loomiseks vajame mudeli või vormi 2D vaateid. Kui ka 2D vaated puuduvad, siis oleks abi fotost või ligikaudsete mõõtudega vabakäe-joonisest. Pisut peamurdmist ja vajalikus formaadis joonis ongi arvutis. Kui olete selle üle vaadanud ning vajalikud korrektuurid teinud, võib mudeli või vormi tootmine alata.

Kui palju mudeli või vormi joonise loomine maksab?

Nii 3D kui 2D jooniste projekteerimise hinnastamine toimub tunnihinna alusel, milleks on 60 €« + käbemaks.

Kui kaua aega võtab ühe mudeli või vormi valmistamine?

Ühest vastust mudelite või vormide valmistamise aja kohta on võimatu anda, sest kõik sõltub töö keerukusest, mõõtudest, kasutatavast materjalist ning nõutavast viimistluse astmest. Meie seadmete alt on tulnud mudeleid, mille valmistamine võtab aega vaid paar tundi. Samas oleme valmistanud vorme, mis on andnud tööd kolmele mehele ja seda kaheks nädalaks. See on ka põhjuseks, miks me ei saa ei mudelite ega vormide hinnakirja kusagile välja panna. Ent meile meeldib meie töö ning seetõttu oleme alati valmis andma endast parima, et meie klientide tellimused valmiksid õigeaegselt ka siis, kui nad tellimuse esitamisega mõne päeva hiljaks on jäänud.

Mis on meie konkurentsieelis mudelite ja vormide valmistamisel?

EstExpressi tugevaim külg on kindlasti valmisolek toota suuremõõdulisi mudeleid ja vorme, mis saab võimalikuks tänu meie seadmete kõrgele Z-telje töökäigule kõik kuni 600 mm kõrgusega tooted valmistame ühest tükist, mis tagab mudeli või vormi täpse vastavuse joonisele. Kui vajate kõrgemaid mudeleid või vorme kui 600 mm, siis valmistame need mitmest kihist ning liidame seejärel kokku. Kuna CNC freesi ja arvutiprogrammi teineteisemõistmine on suurepärane, siis ei vaja erinevate kihtide ühenduskohad enamasti mingit järeltöötlust ega tasandamist.

Tehtud tööd

Kõik teenused

etEstonian